wtorek, 17 września 2013

Dwa Latka.

Odkąd przyszedłeś na świat Synku! Czas leci szybciutko, jeszcze nie tak dawno temu byłeś maleńkim okruszkiem a dziś jesteś już dwulatkiem! Wczoraj miałeś swoje urodzinki a od kilku dni pokazujesz, że naprawdę jesteś już dużym chłopcem. Choć czasem się buntujesz to jesteś najukochańszym dzieckiem na świecie. Nawet jak narozrabiasz to Twoje "moa, moa" i rączki oplecione wokół mojej szyji pozwalają zapomnieć o Twoich małych "złośliwościach" :) Dziś nawet sam jadłeś obiadek siedząc przy stole na krześle (i poduszce :D ) i sam zjadłeś wielkiego kotleta dorosłym widelcem a mi i tacie serce przepełniała duma a na ustach mieliśmy wielkie uśmiechy, bo mamy w domu kochanego DWULATKA! Jesteś cudnym dzieckiem i kochamy Cię z tatą nad życie! Zrobimy wszystko żebyś był szczęśliwy i niczego Ci w życiu nie brakło! Wszystkiego najlepszego kochanie!

ps. wyzwanie się urwało bo były małe kłopoty ale już jest ok, postaram się dodać jeszcze zdjęcia. Jak tylko je zrobię :) ściskam!!

8 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! Niech Wam Kacperek rośnie zdrowo i grzecznie :)

  A pamiętam jak dopiero co był początek Twojej ciąży, a tu teraz już taki duży facet!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Bombelka, który już wcale nie jest takim Małym Bombelkiem :) ale zleciało, to jak dzieci rosną, uświadamia mi jak szybko się starzejemy

  OdpowiedzUsuń
 3. zdrówka i spełnienia marzeń:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat Kacperku!
  Rośnij zdrowo i szczęśliwie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. jejkuuu jak ten czas leci!
  Wszystkiego najlepszego dla Bąbelka! ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego Naj dla Kacperka!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego Kacperku!;* A Tobie życzę dalszej pociechy z synka;)

  OdpowiedzUsuń